تبلیغات
ترول لند - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

http://rupload.ir/upload/e67l0nn7uy6ghvt717zh.png


دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

زیبانویسی از دیرباز از علاقه مندی های بشر بوده و همواره سعی داشته تا با نوشتن بر روی سنگ، چوب، پوست، کاغذ، فلز و حتی نوشتن با گرانترین فلزات یعنی طلا و نقره ارزش و توجه به خط و خوشنویسی را به نمایش بگذارد که این خود اهمیت و ارزش زیاد خط و دست خط زیبا را نشان میدهد. انسان امروزه نیز هرگاه نیاز به نوشتن جملاتی مهم و گرانبها داشته باشد از خط خوش و زیبا و تحریری چشم نواز کمک میگیرد.

به همین دلیل است که وجود اختراع خطوط دیجیتالی و کامپیوتری و آسان کردن نوشتن هنوز هم ارزش خط و خوش نویسی با قلم و خودکار حفظ شده است.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خط خوش چه تاثیری در زندگی شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش با خودکار، قلم نی و یا قلم مو بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ساختاری متناسب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی خوش نویسی با خودکار (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزش های مجازی خط و قلم و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما![ یکشنبه 27 اسفند 1396 ] [ 06:13 ب.ظ ] [ بک لینک سنتر ]